Portakal

Portakal

Mandalina

Mandalina

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Bergamot

Bergamot

Mimoza

Mimoza

Yasemin

Yasemin

Gül

Gül

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Paçuli

Paçuli

Opoponax

Opoponax

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 69

orta nota oranı
Orta Nota

% 19

alt nota oranı
Alt Nota

% 12

87

18-55

2001

1779

kalıcılık

% 66

KALICILIK
farkedilirlik

% 77

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 38

İLKBAHAR
yaz

% 25

YAZ
sonbahar

% 13

SONBAHAR
kış

% 25

KIŞ
gündüz

% 63

GÜNDÜZ
gece

% 38

GECE
captcha
Bu parfümü 19 yaşında kullanmaya başladım ve 23 yaşıma kadar kullanmaya devam ettim. Yayılımı muazzam. Ben gittikten çok sonra kokunun havada nasıl kaldığı hakkında çok sayıda insan yorum yaptı. Narenciye ve taze içerikler ile başlayan ve daha sonra pembeleşmeye devam eden ve sonunda oldukça misk haline gelen güzel, sofistike bir koku. Cilt kimyasına göre biraz değişir ama çoğunlukla bu kokuyla hoş karşılanırsınız. Her giydiğimde beni güzel ve güçlü hissettiriyor.
Bunu birkaç yıl önce kullandım ama şimdi onunla kötü bir kişisel ilişkim var ve giyemiyorum. Güzel kokuyor ama ÇOK güçlü. Açılış keskin ve rahatsız oluyorum. Ama koku dinlenince güzel.
Zevklerimin yaşla birlikte değiştiğini düşünüyorum. Bunu eskiden sevmezdim şimdi ayrılamıyorum.
Onu seviyorum ve aynı zamanda bu parfümde bir şeylerin eksik olduğunu düşünüyorum. Neden bu kadar sevildiğini anlıyorum ama benim için 0 değil. Her zaman ona biraz şeftali ya da başka bir meyve eklemenin harika olacağını düşünmüştüm ama yine de güzel. Sadece hoş, hepsi bu. Ama benim için o vay etkisi yok.
Sanırım bu benim Chanel markası içindeki favorim. Yumuşak ve feminen ama zayıf değil. Çiçekler, neredeyse sıkıcı bir dereceye kadar güvenli ve geleneksel hale getirecek şekilde dengelenmiştir.
Bu çok güzel, zamansız bir koku ve bence her yaşta, her mevsimde, her durumda her kadına yakışabilir. Mükemmel bir imza kokusu olur. Kalıcılığı biraz daha iyi olabilirdi. Yine de kesinlikle güzel.
Bunu seviyorum. Bunu giyerken harika hissediyorum ve bunu giyerken her zaman iltifat alıyorum, çok iyi yansıtıyor. Her kadın bu kokuyu takdir edebilir ve koleksiyonunda buna sahip olmaktan mutluluk duyacaktır.
Ben bir erkeğim ve bu kokuyu seviyorum. Sevgilime aldım.
Erkek arkadaşımın annesi bu kokuya aşık ve doğum günümde bana tam boy bir şişe verdi. Ondan ne kadar nefret ettiğimi onun önünde itiraf edecek kadar asla cesur olamayacağım. Genel olarak narenciye kokularının hayranı değilim ama bana göre bu, banyo temizleme jeli gibi kokuyor, üzgünüm.
Kokuyu kesinlikle seviyorum 2. şişemi bitirmek üzereyim
Bu kokuyu kesinlikle seviyorum. Bu kokuyu her kullandığımda olumlu yorumlar alıyorum. Bana “kesinlikle bu senin kokun, sana çok yakışıyor” diyenler oldu. Ancak, üzerinde harika kokan tek kişi ben değilim. Eğer bir kadın kokusu varsa, bence bu odur. Parfüm iyi hissettiriyor.
Chanel bize sadece yüksek kaliteli kokular ve cilt bakımı sağlıyor ve bu parfüm tamamen lüks olmak nedir onu koku ile anlatıyor. Ona bayılıyorum. Onu tüm kalbimle seviyorum ve ne zaman giysem iltifatların ardı arkası kesilmiyor.
Kokusunu seviyorum. Kalıcılığı biraz daha fazla olsa rakip tanımaz. Parfümümün aşırı baskın olmasını istemiyorum ama yumuşak bir aurası var bu yüzden parfüm kullanıyorum.
Bu benim tüm zamanların en sevdiğim kokusu. Kalıcı gücü var ve ultra kadınsı. Çiçek kombinasyonları harika.
Her kuruşuna değer. Tek parfümüm. Benim favorim. Herkes ne giydiğimi soruyor. Uzun süre kalıcı, oldukça kadınsı bir koku. Birçok parfüm bana migren ağrısı ile kalma durumuna sokuyor ama bu asla.
Bunu sevgili kocamdan bir hediye olarak aldım. Birçok insan gibi ben de Chanel'in her parümünü seviyorum. Özellikle gül ve paçuli seviyorsanız çok güzel bir koku. Paçuli sizi rahatsız ediyorsa, bu kokuda bundan korkmayın. Çoğu modern parfüm gibi uzun ömürlülük de arzulanan çok şey bırakıyor. Tekrar püskürtmek sizin için sakıncası yoksa (gün içinde) rahatsız etmez.
"Düğün kokusu" veya "Gelin kokusu" olarak düşündüğüm şey bu. Tüm yorumları okurken şüpheliydim ama görünüşe göre ben de buna ikna oldum. Açılış kokusu çok pürüzsüz, narenciye, vanilya var ve pek çok harika nota içeriyor. Sofistike ve klas
Bu parfüme ilk olarak bir arkadaşımın kokusunu aldığımda aşık oldum. Lüks bir koku. Sonsuza kadar hayranıyım ve hayran kalacağım.
bu parfümün yerine alberto sego markasının Coco modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
Uzun bir süredir popülerlik yüzünden kullanmadım. (Çakması da dahil maşallah herkes kullanıyor baydı artık) ama özledim ve tekrar bir kullanma şansı verdim. Neden sevdiğimi ve neden klasik olduğunu her kullanımım da resmen kendine tastiklettiren bir parfüm. Harika bir kombinasyona sahip muhteşem bir ilkbahar kokusu olduğunu söyleyebilirim.
Kesinlikle harika. Yüksek kalıcılık ve farkedilirlik değerlerine sahip. Üstün kalite ve standartlı bir parfüm. Kesinlikle denemelisiniz.
Bu şimdiye kadar yapılmış en iyi Chanel modellerinden biri. Erkekler için benzer bir koku yapmalarını isterdim. Arkadaşımla birlikte kullanmak fena olmazdı.
Intense versiyonu hayatıma girene kadar benim en önemli parfümümdü. Bir klasik ama yıllar geçince daha da sulu ve kalıcılığı az hale getirdiler maalesef.
Sonunda kendime bir şişe Coco Mademoiselle aldığım ve çok mutlu oldum. Çünkü bu koku hakkında çok iyi şeyler duymamıştım. Beğendim.
Daha önce Escada'nın Island Kiss'i kullanıyordum ve artık sıkılmıştım. Problemi çözdüm diye düşünüyorum. Artık bu parfümü kullanıyorum. Pek çok notaya sahip olmasına rağmen parfümün kendisi karmaşık kokmuyor ve kuruduktan sonra daha da hoş bir koku haline geliyor. Bazı arkadaşlar uzun süre kalmadığını belirtiyor ama benim üzerimde gayette kalıcılığı yüksek ve bu durumdan çok memnunum. Uzun süre kullanacağım bir parfüm kesinlikle.
Bu parfümü seviyorum. Bayisinden bir hafta önce satın aldım ama benim üzerimde pek hoş durmadı sanırım. Tene göre uyumluluk sağlıyor. Olmama nedenini de ph oranı ile açıklayabilirim. Diğer parfümler üzerimde en az 1 gün kalırken bu model 5-6 saat sonra yeniden uygulama gereğini hissettiriyor. Bu konudan çok da mutlu değilim. Şişeyi devamlı yanımda taşımak zorunda kalıyorum. Kısacası koku harika ama kalıcılığı keşke biraz daha iyi olsa diye düşünmekteyim.
Her zaman Chanel'nin parfüm konusunda başarısız olduğunu düşünürdüm. Mesela no 5
modeli beni resmen hayal kırıklığına uğratmıştı. Coco Mademoiselle modeli çok iyi. Hafif ama sofistike bir aromaya sahip. inanılmaz güzel ... !! Turunçgiller notaları olmadan bu güzel karışımı elde etmeleri beni şaşırttı.
Aldım ve kısa öz tanımlayacağım. Bir şişe saf cennet kokusu.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm