Greyfurt

Greyfurt

Ayva

Ayva

Yasemin

Yasemin

Sümbül

Sümbül

Misk

Misk

Iris

Iris

Sedir

Sedir

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 46

orta nota oranı
Orta Nota

% 36

alt nota oranı
Alt Nota

% 18

81

18-50

2010

1504

kalıcılık

% 62

KALICILIK
farkedilirlik

% 79

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 44

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 56

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 13

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 38

KIŞ
gündüz

% 25

GÜNDÜZ
gece

% 75

GECE
captcha
Genel, mülayim, yeni bir şey değil. Ben sevmiyorum bu parfümü. Sadece annem genç yaşlarımda iken o kullanıyordu ve eskiyi hatırlatıyor ama ben sevemedim. Genel bir bayan parfümü.
Bu kokuyu çok seviyorum ve MJ Daisy ile karşılaştırma yapma gerektiğini hissettim. Her ikisinin de açıklıkları birbirine benzemesine rağmen, greyfurt notası ve sadece hafif olması bana chanel dedirtiyor. Genel olarak ferahlatıcı kokuların olmasıyla ortak yanlarının çok fazla olduğunu gösteriyor.
Güzel yaz kokusu ama normal Chance modelini daha çok seviyorum.
İris-greyfurt parfümüne her zaman aşık oldum. Bu benim için son derece uzun ömürlüdür ve silik çok rahatsız edici olmaksızın iyidir.Özellikle içindeki greyfurt çok canlandırıcı ve benim için mutluluk verici bir nota. Deneyin derim.
Beni yanlış anlamayın, bu parfüm harika kokuyor. Ama tam olarak gerçekten çok kaliteli bir şampuan gibi kokuyor. Saç kremide denilebilir. Bana bitkisel özleri hatırlatıyor. Bu yüzden benim harika güzellikte.
Kesinlikle benim bahar kokum. Bu koku sizlere baharı anımsatır. Bu parfüm, taze, zarif, çiçek / meyveli, berraktır. Kendimi beyaz güzellerle donatılmış bahar elbisesi giydiğimi düşünüyorum.
Düğün günüm için taze, çiçekli ve masum olduğundan dolayı kullanmayı ediyorum. Arkadaşım sayesinde keşfettiğim çok güzel bir parfüm.
İnsanların Eau Tendre'yi satın almasını her zaman merak ediyorum. Aşırı güçlü olduğu için çok fazla abartılı olduğunu hissediyorum. Kendime belki 1 saatte gelebiliyorum. İlk notalar papatya kokusunu hatırlatıyor ancak daha ziyade sentetik çamaşır deterjanı ile birlikte gibi. Daha sonra toz halindeki yumuşak iris ortaya çıkıyor. Dürüst olmak gerekirse gereksiz.
Erkek arkadaşım seksi koktuğunu söyledi. Bu parfüm beni kendime güzel hissettiriyor. 7/10
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm