Aldehitler

Aldehitler

Portakal

Portakal

Kan portakalı

Kan portakalı

Deniz suyu

Deniz suyu

Neroli

Neroli

Sedir

Sedir

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Kehribar

Kehribar

Vanilya

Vanilya

Elemi

Elemi

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 70

orta nota oranı
Orta Nota

% 16

alt nota oranı
Alt Nota

% 14

84

20-55

2004

1278

kalıcılık

% 63

KALICILIK
farkedilirlik

% 68

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 38

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 63

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 25

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 25

KIŞ
gündüz

% 75

GÜNDÜZ
gece

% 25

GECE
captcha
bu parfümün yerine alberto sego markasının All modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin
Mükemmel, koku ferahlatıcı, parlak ve bir şekilde ruhani. Narenciye açılışından sonra hakim olan fesleğen ve çok taze bitkisel notalar harika. Kısa süreli kalıcılığa sahip çünkü freshe yakın spor bir koku. Güzel bir spor parfümü.
Bu normal homme modelinin daha düzgün ve daha yuvarlanmış bir versiyonudur. Biraz daha fazla hoş sulu sportif kokuları elde edersiniz. Kesinlikle bir bayan katili. Benim için bu model bir harika.. Yaz gecesi kokusu. Orta projeksiyonla 7 saat kalıcılığı var. Bence durumunuz varsa bir deneyin.
Konudaki ana notalar kesinlikle doğru. Ana notalarda portakal, aldehitler ve bazı deniz notaları bulunuyor. Kurumada hafif bir tonka ile kesin bir kremsi içerik var. İyi bir spor salonu kokusu ve oldukça sıcak bir gün için gerçekten iyi. Ama aşırı sıcaklar için daha iyi seçenekler yok denilemez. Güzel bir koku ve denenilebilir.
Meyve kokularına sahip bu parfüm ile güne olumlu başlayabilirsiniz. Bu zarif notalarla çok taze ve şehvetli bir parfüm. Parıldayan İtalyan mandalinas, berrak bir anlaşmayla yükseliyor. Daha sonra Sedir'in yoğun notası size ayrı bir hava katacak. Şehvetli tonka fasulyesi, beyaz misklerin derin ve yoğun bir iz oluşturur, Günün herhangi bir saatinde istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Kalıcılık ta güzel.
Burnuma bu koku biraz fazla ekşi ve sentetik kokuyor. Metalik narenciye. İlkbaharda en iyi giyilen, uzun ömürlü ve seçim yapılabilecek bir parfüm ama öyle aman aman abartılacak bir yönü yok. Gerçek bir spor kokusu değil. Sevenleri belirli bir kitle olabilir.
Dün, göğsüme sadece bir fıs sıktım. Limonlu ipuçları ile tütün sıcak hissetmemi sağladı. Güne başlama konusunda gerçekten size destek veriyor. Enerjik bir parfüm. Eşim pek beğenmedi ama benim hoşuma gitti.
Güzel bir koku ama .. .. Zamanla çok çok sıkıcı hale geliyor! Her gün kullanamazsınız. Belli bir süre sonra can sıkıyor. Düşündüğünüz kadar taze değil. Sport modelinden daha rahat birşeyler beklerim ama ofis kokusu ile spor koku arasında gidip geliyor. Vanilya / tonka yaklaşımı iyi ama sıkıcı sonuçlar veriyor. Gerçek bir yaz kokusu olarak ideal değil. Kış / sonbahar / ilkbahar için daha iyi. Sadece yaz kullanılmasın diye bu şekilde formüle edilmiş olabilir.
Yeniden formüle edildi mi arkadaşlar? Kokudan hiç bir şey anlamadım. Aldığım tarih 14.01.2018
Versace homme kullanan biri olarak kokusu açısından projeksiyon açısından bu modelin çok daha üstün olduğunu söyleyebilirim. İkisi de övgü açısından çok benzer klas parfümler.
Aynı şişeyi, 2010 şişesiyle karşılaştırıp kokladım ve hafif bir seyreltme hissettim.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm